חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

חזון חברה

PHARMA GURI חלק מהטבע שלך
PHARMA GURI - חברת פרמה גורי  מתמחה בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים בתחום תוספי התזונה (VMS), מזון טבעי ייחודי, קוסמטיקה וטואלטיקה טבעית, מוצרים הומאופתים ועוד. 

פרמה גורי משווקת מגוון רב של חברות ומוצרים והיא מקפידה לבחור חברות ומוצרים אמינים ופעילים שיספקו לצרכן מענה לצרכיו ו - 100% שביעות רצון.

הקוד האתי של פרמה גורי
חברת פרמה גורי חרטה על דיגלה לתת לצרכן מוצרים איכותיים ואמינים לשיפור איכות החיים וזאת מבלי לשלול את הרפואה הקונוונציונאלית שתרומתה לבריאותינו חשובה ורבה. אנו מאמינים ששתי צורות הטיפול ושמירת איכות החיים צריכות להתקיים זו לצד זו ועל הצרכן לבחור, על פי המידע שבידיו, את הדרך הטובה והרצויה לו.
חברת פרמה גורי תומכת בסיוע למשתמשים על מנת לתת לצרכנים איכות חיים טובה יותר עם פחות תופעות לוואי ו/או תרופות כימיות.

חברת פרמה גורי מאמינה כי תקינה הולמת בתחום תוספי התזונה במשרד הבריאות בשיתוף עם היצרנים והמשווקים, הקפדה וולונטרית של היצרנים והמשווקים על תנאי ייצור נאותים וניסוים קליניים על המוצר המוגמר, תחזק את אמון הצרכנים במוצרים טבעיים לנוכח היעילות שלהם. 

מחוייבים לאיכות ושמירה על הסביבה
חברת פרמה גורי מקפידה על איכות הסביבה ומשווקת מוצרים ירוקים ידידותיים לסביבה ובריאים לגוף בכל תחומי הפעילות של החברה.

מיחזור - חברת פרמה גורי דואגת כי הרכבי המוצרים אותם החברה מייבאת או מייצרת יהיו ניתנים למחזור. 

הקפדה על הרכב המוצרים - ישנה הקפדה דקדקנית על הרכב המוצרים מתוך דאגה שהצרכן יקבל מוצר עם מינימום חומרים שאינם דרושים לו וכך יימנעו אלרגיות או תופעות אחרות לא רצויות.

הנדסת מוצר ירוקה - במוצרים עכשוויים שפרמה גורי משווקת וגם במוצרים עתידיים, מקפידה החברה על הנדסת מוצר ירוקה וטבעית שתעניק לצרכן את כל היתרונות הבריאותיים ללא תוספות שמייפות אמנם את המוצר ומאריכות את חיי המדף שלו, אבל לא תמיד הכרחיות, במיוחד כיום שיש תחליפים טבעיים בריאים יותר.

מוצרי פיטו פריז, של חברת פיטוסולובה פריז, החלוצה העולמית בשימוש בצמחי מרפא לבריאות השיער, משווקת בבקבוקי המוצרים עשויים מאלומיניום הודות לתודעת מחזור גבוהה.

בסדרת רסקיו רמדי לא נעשה שימוש בחומרים משמרים כימיים או חומרי טעם וריח ולצורך שימור, משתמשים יצרני רסקיו רמדי רסקיו רמדי במשמר עתיק יומין, האלכוהול העשוי מענבים, וגם הבקבוק זכוכית ניתן למחזור.
רסקיו רמדי

הקפדה על הפרטים הקטנים האלה מצעידה את החברה בדרך לשמירה אקולוגית טובה יותר על הסביבה ולשמירה על מוצר ירוק יותר עבור הצרכן. חברת פרמה גורי מבצעת את עבודת הפיקוח על המוצר עבור הצרכן מתוך מחשבה שהצרכן לא תמיד הצרכן יכול לפקח או להבין ברשימות הרכיבים המצוינות על האריזות.

החברה מפיצה את צבעי השיער נטורטינט ללא אמוניה שמאפשרים קבלת מראה אופנתי ויפה ללא חומרים המזיקים לשיער. 

מחוייבים לשקיפות מידע, שירות ויחס אישי
חברת פרמה גורי דואגת להעברת מידע לצרכנים במיוחד בדרך השימוש במוצרים תוך הקפדה על תגובות בין תרופתיות ו/או תופעות לוואי, דבר שמגביר את אמון הצרכן בטיפול שייתן לו איכות חיים.  על כל מוצרי החברה יש טלפון ישיר לשירות לקוחות במענה אישי בטלפון: 1800-500-000  ימים א'-ה' בין השעות 09.00-16.00 

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד