חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

ליידי קר - אביזר לתופעות גיל המעבר

ליידי קר – אביזר מגנטי קטן אך רב עוצמה, לא תרופתי, אשר באופן דיסקרטי נצמד לתחתונים ומסייע בתקופת גיל המעבר. יעילות האביזר נבדקה במחקר איכותי באנגליה. ליידי קר גיל המעבר משווק בהצלחה ברחבי העולם למאות אלפי נשים מרוצות. המוצר עוצב ותוכנן כדי שתוכלי להצמיד אותו לגופך באופן דיסקרטי.

גיל המעבר

ליידי קר - אביזר לתופעות גיל המעברגיל המעבר הוא תקופת מעבר שבין תקופת הפוריות לתקופת הבלות. (נקראת גם מנופאוזה מהמילים היווניות: מנו = חודש, פאוזה = הפסקה).
תקופת גיל המעבר אורכת בין שנתיים לעשר שנים וחלה בסביבות העשור החמישי לחיים. בתקופה זו מפסיקות שחלות האישה לייצר ולהפריש את ההורמון שנהגו להפריש במשך כל תקופת הפוריות – אסטרוגן. בתקופת גיל המעברבהדרגה נפסק המחזור החודשי.
תופעות הלוואי של גיל המעבר שונות מאישה לאישה ויש מיעוט שאינו סובל מתופעות לוואי כלל. אין כמעט אישה שסובלת מכל תופעות הלוואי המצוינות בהמשך והתמהיל והעוצמה שונים מאישה לאישה.

תסמיני גיל המעבר

גלי חום, הזעה מוגברת, פעימות לב מואצות, יובש בנרתיק, דלקות ובעיות אחרות בדרכי השתן, צבירת נוזלים, נשירת שיער, גדילת שיער בפנים, שינויים במצב הרוח, עצבנות, חרדות, דיכאון, נדודי שינה, הפרעות בזיכרון, כאבי ראש, עייפות, חוסר ריכוז, חוסר חשק מיני.

כפתור קני ליידי קר אונליין
המחקר בדק שיפור בתופעות גיל המעבר
שימוש במוצר שלגיל המעבר באופן קבוע יכולה לסייע לך להתמודד עם התקופה הזו. יעילותו של ליידי קר נבדקה באנגליה במחקר איכותי (על ידי Dr Nyjon K. Eccles) שבו השתתפו 508 נשים עם תסמיני גיל המעבר שהצמידו את ליידי קר לתחתונים למשך 24 שעות ביממה במשך 3 חודשים.

ליידי קר אביזר לתופעות גיל המעבר

עםהמוצר לגיל המעברנמצא שיפור משמעותי בפרמטרים שנבדקו כבר אחרי חודש ימים (מצבי רוח, גלי חום, יובש בנרתיק, חוסר חשק, בעיות שינה, זיכרון ועוד).

מתי תרגישי בשינוי

אל תופתעיאם עם ליידי קרתרגישי בשינוי תוך מס' ימים. למרות זאת, להשגת שינוי אופטימאלי יש לשים את ליידי קר גיל המעבר24 שעות כולל בלילה למשך כל החודש. מומלץ לשתות 10-12 כוסות מים במשך היממה.

הוראות שימוש

הפרידי את שני החלקים הסגוליםעל ידי החלקה לצד. מקמי את החלק הגדול מבין השניים בצד הפנימי של בד התחתונים שלך, קרוב לגופך כשהצד הסגול נוגע בעורך. את הכפתור הקטןהצמידי מהצד השני של התחתון והוא ייצמד בקלות בכוח מגנטי לחלק הפנימי הגדול. המיקום צריך להיות מול הבטן התחתונה, צמוד לתחתונים כמתואר באיור.

זה די שכיח שעם תחילת השימושואם את בתחילת תקופת גיל המעבר, יופיע מידיי פעם מעין מחזור חודשי. על מנת להשיג יתרון מכסימאלי בתקופת גיל המעבר מומלץ ללבוש אתהמוצר לאורך כל היום והלילה כמה שיותר מספר חודשים רצוף. אפשר להעבירו מבגד לבגד ככל שיידרש.

כפתור קני ליידי קר אונליין

מידע בטיחותי חשוב

ליידי קר הוא אביזר לא תרופתי. נחשב כטיפול בטוח אלטרנטיבי ללא כל תופעות לוואי ידועות וכטיפול משלים אלטרנטיבי.
כאמצעי זהירות בלבד אנו ממליצים:
1.לא להשתמש באביזר אם לך או לבעלך יש משאבת אינסולין.
2.לא להשתמש באביזר אם יש לך או לבעלך קוצב לב או סטנט מתכתי לעורקי הלב.

ליידי קר מיוצר על ידי חברת מגנו פולס מייצרת מגנטים סטטיים טיפוליים יותר מעשר שנים ברציפות בהצלחה טיפולית מצוינת. אין כל עדות לתופעות לוואי כלשהן. מגנופולס LTD בריסטול BS4 5PF אנגליה.

כמה עולה ליידי קר?

ליידי קר עולה רק 129 ש"ח. זו קנייה של פעם אחת בלבד ולא הוצאה חודשית קבועה, כמו שקורה עם כדורים.

כפתור קני ליידי קר אונליין

למידע נוסף התקשרו 09-8866999

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד