חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

אודות פרחי באך

פרחי באך - הפילוסופיה של תמציות פרחי באך

שיטתהריפוי באמצעותפרחי באךפותחה על ידי הרופא וההומאופט ד"ר באך מאנגליה בשנות ה-30 ותוך זמן קצר כבר תפסה מקום נכבד בין שיטות הריפוי האלטרנטיביות. שיטתפרחי באךנלמדת כיום ברחבי העולם בבתי ספר לרפואה משלימה ומכשירה מטפלים בפרחי באךשתפקידם לעזור למטופל לטפל בבעיותיו הרגשיות בעזרת התמציות (כמו לחץ, מתח, חרדה,דיכאון קל, פחד, התרגשות, חוסר ביטחון ועוד).

הנחת היסוד שעומדת בבסיס השיטה שלפרחי באך היא שבליבה של כל מחלה, כאב או הפרעה פיסית נחבא הגורם הנפשי. זיהוי, טיפול ואיזון במישור הנפשימקלים עלהסימפטומים הגופניים ומאפשרים מניעה של מחלות או הבראה מהן ביתר קלות.תמציות פרחי באך מיוצרות ב"מאונט ורנון" מקום עבודתו של ד"ר באך עוד מ-1936 בו עדיין שוכנת מעבדתו שהפכה ברבות השנים למרכז באך.עד היום מופקות תמציות פרחי באך במרכז באךבשיטה המקורית שפיתח ד"ר באך ונארזות ע"י חברת נלסונ'ס באנגליה.

מדוע כדאי להשתמש בפרחי באך?

חשיבה חיובית והרגשה טובה מחזקות את המערכת החיסונית ומאפשרות לגופנו להתמודד טוב יותר עם מחלות, לחצים וקשיים בחיי היומיום. מצבי רוח משתנים ומשברים מחלישים את גופינו. כאשר אנו נעזרים בתמציות פרחי באך לטיפול בבעיות הרגשיות השונות של חיי היומיום - אנו מחזירים לעצמנו את האיזון ואת התחושה ההרמונית המאפשרים לנו לחיות חיים רגועים ושלווים יותר.

מצבים רגשיים בהן מטפלות תמציות פרחי באך

סדרת פרחי באך כוללת 38תמציות פרחי באך שונות המופקות מפרחי בר, עצים או שיחים (תמצית אחת בלבד ממי מעיין) המטפלות במצבים רגשיים לא רצויים כמו: לחץ, מתח, פחד, בדידות, חוסר בטחון, חוסר עניין בנעשה, דאגה מופרזת לאחרים, רגישות יתר, ייאוש אודיכאון, עייפות נפשית ועוד.

למי מיועדים פרחי באך?

תמציות פרחי באך מיועדות לכל הגילאים: תינוקות מגיל לידה, ילדים ומבוגרים.

תמציות פרחי באך מתאימות גם לאנשים חולים ולנשים בהריון.

ערכת פרחי באך המקורית מתאימה לכל מי שיש לו ידע על תמציות פרחי באך גם לשימוש ביתי.

"פרחי באך" אינם משמשים תחליף לטיפול רפואי במחלה. כשמופיעים סימני מחלה, יש להתייעץ עם רופא.


ד

ד"ר באך     

להזמנה טלפוניתשל תמציות פרחי באך או בקבוקון טיפולי:

להתקשר בשעות: 09.00 עד 16.00 בימים א' – ה' טלפון: 09-8866999

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד