חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

כאבי מחזור - מבוא

ברמה העולמית, כאבי מחזור משפיעים על 40% - 70% מהנשים בגיל הפוריות ועל התפקוד היום יומי שלהן.

 1 יש חוקרים שהעריכו שהשכיחות מגיעה גם ל 90% .

 2 בארה"ב בערך ל - 40% מהנשים הבוגרות יש כאבי מחזור ול - 10% מהן נגרמת אי יכולת לתפקד בצורה זו או אחרת כ - 1-3 ימים בחודש, ולעיתים גורם לתוצאה של היעדרות מעבודה או לימודים.

 3 כאבי מחזור זו הסיבה השכיחה ביותר לכך שנשים מפסידות ימי עבודה. כאבי מחזור קשים הם סיבה מובילה לכך שנשים מתחת לגיל 30 מפסידות ימי עבודה.

 4 מאמר ביקורת שנעשה לאחרונה בדק מחקרים רנדומלים מבוקרים של מגנט סטטי להקלה בכאב וגילה ש 73.3% מתוך 21 ניסויים דיווחו על אפקט אנאלגסטי (הפחתת כאב) סטטיסטי משמעותי החולש על מגוון רחב של סוגי כאב (נויורופטי, דלקתי, מקושר לשרירים, פיברומיאלגיה, ריאומטי ולאחר ניתוח וכו').  

5 אפליקציה למשך 4 שבועות של מגנטים בעוצמה של 500 גאוס, מאוחד כיווני, שנועד  להתמקד על נקודות ל 24 שעות ביממה,  נחקר על 14 נשים עם כאבי בטן תחתונה כרוניים של תקופות לא מוגדרות. כאב זה נחקר כ - 2 שבועות במחקר סמיות כפולה ועוד שבועיים של הארכה בסמיות אחת. הכאב הוערך על ידי מדד הכאב של מקגיל ומדד כאב חוסר היכולת. המחקר הראה ירידה של 50% ברמת הכאב של 60% מהנבדקות אחרי 4 שבועות לעומת ירידה של כאב של 33% אחרי שבועיים.

 6 לא היו מחקרים נוספים שהם בכפילות סמויה שחקרו ספציפית את המגנט הסטטי בכאבי מחזור. 

  

המחקר הנוכחי  נעשה על בסיס הוכחות גוברות של יעילות המגנט הסטטי על הקלה על כאבי מחזור, מצד מחקרים קליניים שעשה הכותב ומשאלון טלפוני של 193 נשים עם כאבי מחזור קשים 7 שרכשו או קיבלו את המכשיר מהיצרנים. מטרת המחקר הזה הוא לבדוק את היעילות המסתמנת להקלת כאבי מחזור בצורה מבוקרת במתנדבות עם כאבי מחזור חודשיים.  

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד