חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

פרחי באך ופיטורים מהעבודה

פרחי באך פיטוריםמאת: נורית בר דוד*

פוטרתם? ראשית, אל תתנו לעצמכם לשקוע ולהתייאש. אפשר להיעזר בתמציות מרימות ומעודדות, אני מציעה את תמצית  Gorse (גורס) המיועדת למצב של חוסר תקווה וייאוש, במיוחד למי שסבור שאין מה לעשות יותר ו "כבר ניסיתי הכל".
תמצית Gorse (גורס) מגבירה תקווה, ומהווה צעד ראשון לשיפור המצב ולאמונה שניתן להתגבר על הקשיים.

"נצלו" והפעילו כל רשת תמיכה אשר באפשרותכם: משפחה, מכרים, חברים ושכנים - גייסו לעזרה, לעידוד ולבדיקת הצעות עבודה. קחו בחשבון שזמנים קשים מחייבים פתרונות יצירתיים וצורך להיפתח למשהו אחר. בהחלט כדאי לשקול שינוי כיוון או הזדמנות חדשה, ולצורך זה תוכלו להיעזר בתמצית Rock water, תמצית "פותחת מחשבה".

התרחקו מאנשים מרעילים. לפעמים מכוונה טובה ועל מנת לחסוך לכם אכזבה ומפח נפש, ימצאו חברים וקרובים שיגידו לכם משפטים כמו "את לא מתאימה לעבודה הזאת", "את הרי מאותגרת טכנולוגית", וגם תשמעו  שאתם זקנים מידי, ובגילכם מי ייקח אתכם לעבודה, ואין לכם מספיק ניסיון ועוד. היו כמו בסיפור על הקרפדה שטיפסה  על הסולם למרות שחבריה למטה צעקו לה שהסולם  גבוה ומסוכן, פשוט מפני שהקרפדה הייתה..... חרשת. תוכלו לקחת תמצית אגוז, Walnut. תמצית המגנה משליליות ומרגישות יתר לרעיונות ולהשפעות.

אל תאמרו שאתם מחפשים עבודה, כי מי שמנסה לעשות דיאטה הוא בניסויים ומי שחושב להפסיק לעשן הוא במחשבות, ומי שמחפש עבודה הוא בחיפושים. לכן שננו על בסיס יומי : " אני מוצא עבודה מצוינת ומעניינת ההולמת את כישורי וניסיוני. אני מתוגמל יפה ובהגינות, אני מצליח ומשגשג", בכלל היזהרו ממשפטים כמו "אין לי כסף", "המצב על הפנים"  אלה אמירות של מחסור המגדילות את המחסור ומנציחות אותו. אמרו טוב וצרו טוב במילים, ואם אבדתם את האמונה בעצמכם טלו תמצית Larch המעודדת אמונה בעצמי והתמדה למרות המכשולים.

בנוסף תוכלו להיעזר בתמצית להנעה, לדרייב- תמצית ה-Hornbeam מעודדת עשייה ומטפחת התעניינות מחודשת בחיים.

ובינתיים - צאו מעצמכם, התנדבו, עשו מעשים טובים ובחרו לחיות חכם - ראשי תיבות חצי כוס מלאה.

נורית בר דוד
מרצה ומטפלת בכירה בפרחי באך
050-5301453
nuritbardavid@gmail.com

פיטורים והתחלה חדשה זה הזמן האולטימטיבי להזמנת בקבוקון טיפולי של תמציות באך שיתאימו בדיוק לתקופה בה אתם נמצאים! לחצו כאן לפרטים נוספים

את/ה יכול/ה לטפל בעצמך לבד עם תמציות פרחי באך

בריאות טבעית


 

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד