חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

פרחי באך - טיפים לקיץ עם פרחי באך

פרחי באך וגידול ילדיםמאת:נורית בר דוד – מטפל ומורה בפרחי באך

להנהלות עם הילדים:
Centaury (סנטורי תמצית מס' 4): לאלה מכם המתקשים לומר לא, להעמיד גבולות, נכנעים בקלות, לא עומדים על שלכם ומבטלים עצמכם ורצונותיכם מול אחרים. תמצית זו תעזור ל: גבולות, אומץ לעמוד על שלך, לומר לא כשצריך.
Cherry plum (צ'רי פלאם תמצית מס' 6): התמצית המיועדת לשלוות נפש, לפחד מאיבוד שליטה, תסכול עד כדי הרגשה שמשתגעים והחיים מתפרקים- אופייני לימות החופש הגדול. תמצית זו מחזירה אותנו לפסים, נותנת הרגשה ומסוגלות לשליטה, (ואגב מתאימה גם לילדים היפר אקטיביים שמרטיבים בלילה).
Crab Apple(קראב אפל תמצית מס' 10): לכל מי שחולה ניקיון וסדר ושואף לטוהר ולשלמות. גם לאחר שמבקרם במקום הגורם לנו להרגיש מזוהמים או מלוכלכים (כמו מקומות צפופים ומזיעים) ומרגישים גועל-כולל התקלות עם חרקים ותיקנים – התמצית עוזרת להרגשה של ניקיון ולהיטהרות. טובה גם לבעיות עור כמו גירויים וגירודים – לטפטף כמה טיפות תמצית לאמבטיה.
Impatiens (אימפטיאנס תמצית מס' 18): התמצית לסבלנות, סובלנות ואדיבות. למי שעושה הכול לבד, מתקשה לסמוך על אחרים, עושים הכול לבד ומתעייפים, הרבה מתח באזור הכתפיים. התמצית מלמדת סבלנות והבנה שלכל אחד הקצב שלו – בקיצור התמצית לקיץ.

הכותבת:
נורית בר דוד
מרצה ומטפלת בכירה בפרחי באך
050-5301453
nuritbardavid@gmail.com

הוראות להכנת בקבוק טיפולי מתמציות פרחי באך 

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד